• Yeni Kız
2 adet/grup RS422 Fiber Optik Modem Tekli SC 20 km için rs422, ethernet fiber dönüştürücü

2 adet/grup RS422 Fiber Optik Modem Tekli SC 20 km için rs422, ethernet fiber dönüştürücü

Müşteri değerlemesi:
₺ 40.99

Ürün figürü
Stokta

ürün Genel Bakış seri optik alıcı-verici optik veri alıcı-verici olarak da bilinir. seri optik alıcı-verici (optik veri alıcı-verici) sinyali iletmek RS232 yardımcı olabilir, RS422 tarafından bir fiber optik sinyal veya RS485 sinyal dönüştürerek içine optik sinyal, ve optik arayüz bir FC olduğunu vida arayüzü, eşzamanlı destek 2-channel RS-485 veri veya 1-channel RS-422 veri, sıfır-gecikme otomatik yönlendirme için, asenkron iletim, ve noktadan noktaya çoklu uygulama. RS-485/optik fiber ile 422 arayüzü dönüştürülür, ve maksimum iletişim hızı > 500 Kbps. arayüz 1500 W dalgalanma koruması ve 15 KV elektrostatik koruma sağlar. seri optik alıcı-verici genellikle kullanılan çiftleri, optik fiber ile uzun mesafe iletim için kullanılan seri veri. bu böyle yaygın uygulanan sistemleri gibi endüstriyel otomatik kontrol, erişim kontrolü, tüm amaçlı kart ve otopark, vb.
ürün Özellikleri * aynı anda destek 2-channel RS-485 veri veya 1-channel RS-422 veri * Kendinden adapte mono/çok modlu optik lifler * sıfır-gecikme otomatik yönlendirme * asenkron iletim, nokta-çok uygulama, ve RS-485/422 arayüzü dönüşüm ile optik fiber * maksimum iletişim hızı > 500 Kbps * Fiber optik Arayüz : FC Vida Bankası * arayüz 1500 W dalgalanma koruma sağlar ve 15 KV elektrostatik koruma * Çok modu iletişim ulaşır 2 kilometre, ve mono-modu 20-120 kilometre ulaşır * Uygulama kapsamı : böyle sistemleri gibi endüstriyel otomatik kontrol, erişim kontrolü, tüm amaçlı kart ve park lot, vb. iletişim Göstergeleri * standart : EIA karşılamak RS-485 ve RS-422 standartları * RS-485 sinyali A +, B-, GND * RS-422 sinyal R +, R-, T +, T-, GND * Fiber optik Sinyal : IN, OUT * çalışma Modu : asenkron çalışma ve noktadan-noktaya * yön Kontrolü : otomatik veri yön kontrolü teknolojisi otomatik olarak ayırt ve kontrol veri için kullanılır aktarım yönü * Baud Hızı : 0-500 Kbps, otomatik sinyal oranı algılama * optik Fiber Dalgaboyu : 1310nm/1550nm * elektrik Arayüzü Iletim Aralığı : RS-485/422/232 arayüzü 1000 metre * optik Arayüz İletim Aralığı : çok modlu 2 kilometre, mono-modu 20-120 kilometre * arayüz Koruması : 600 W dalgalanma koruması, 1500 V elektrostatik koruma * yük Kapasitesi : RS-485/422 arayüzü 32 düğümleri destekler (128 düğümleri özelleştirilebilir vardır) * elektrik Arayüz Tipi : 5-bit blok terminali genel Göstergeler
* giriş Gücü : AC220 V ~ 12 V1 A DC güç girişi * ürün Boyutu : 9.

Ürün verisi

Model Numarası:
JYT-RS422
Marka Adı:
jyttek
Fiber optical port :
Sc Type
Data Control Port:
RS422
Fiber transmission distance:
20KM
Maximum communication rate:
>500Kbps
Load Capacity:
RS-422 interface supports 32 nodes
Working environment:
-25 to 70 degree
Power:
12V1A

Kategorideki diğer ürünler

Ücretsiz kargo! 10GBSE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM, Huawei ile uyumlu

435.30 -10 % ₺ 391.77

10 G 1550nm 80 km çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM fonksiyonu, 100% Compatabile ve fonksiyonel Huawei sistemi ÜRÜN ÖZELLIKLERI çalışma veri hızı kadar 10.3 Gbps 1550 nm EML verici ve APD alıcı ortalama Çıkış Gücü : 0 ~ 5d Bm alıcı Hassasiyeti : 24d Bm mesafe SMF üzerinde 80 km kadar tek 3.3 V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüz dubleks LC Konnektörü Arabirim, sıcak Takılabilir MSA SFP + Şartname ile uyumlu SFF8431 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASEZR / ZW güç Dağılımı < 1.5 W dahili Dijital Teşhis Fonksiyonu çalışma Vaka Sıcaklığı Standart : 0 ° c ile + 70 ° C EML verici ve APD alıcı UYGULAMALAR 10 GBASEZR / ZW 8 G / 10 G Fiber Kanal diğer Optik Bağlantı STANDART SFF8431 ve SFF8432 için uyumlu SFF8472 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASEZR ve 10 GBASEZW ile uyumlu IEC 608251 ile uyumlu Sınıf 1 lazer göz güvenli Ro HS Uyumlu ÜRÜN AÇıKLAMASı SFP + ZR 1550nm vericiler olduğunu soğutmalı EML lazer ve APD fotoğrafdedektörü alıcı tabanlı 10 Gigabit SFP + telsiz, hangi iletmek için tasarlanmıştır ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için link uzunluk kadar 80km...

IBM uyumlu 10G 1550nm 80 km XFP telsiz, 10GBASE-ZR optik modülü DDM funcion, çift LC bağlayıcı modülü, düşük fiyat!

434.99 -10 % ₺ 391.49

10 G 1550nm 80 km XFP telsiz, DDM funcion, çift LC konnektörü, IBM ekipmanları ile uyumlu    ürün Özellikleri10 GBASEZR XFP 1550nm 80 km optik alıcıvericiyüksek Kalite ile ISO9001, TÜV, CE, FCC, UL ve Ro HS sertifikalarıortalama Çıkış Gücü : 0 ~ 4d Bmalıcı Hassasiyeti : 24d Bm9.95 Gb / s 11.1 Gb / s bit oranları desteklersıcaktakılabilir XFP ayak izi Link uzunluğu kadar 80 kmsoğutmasız 1550nm EML lazerdubleks LC konnektörüdahili dijital teşhis fonksiyonlarıdurumda Çalışma Sıcaklığı : Standart : 0 ° C ila 70 °CXFP MSA ile şikayet  uygulamalar OC192 / STM 6410 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet1200SMLLL 10 G Fiber Kanal P1 L12 D2 ITUT G.709  bizim Fabrika        sertifikalar    ambalaj        alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet    İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE  1...

10 ADET/packe Fiber Optik Mekanik Splice L925B Optik Fiber Splicer Kaynağı fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo

16.96 -7 % ₺ 15.77

10 ADET / packe Fiber Optik Mekanik Splice L925 B Optik Fiber Splicer Kaynağı fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini adı : L925 B soğuk splice fiberkullanır : fiber optik bağlantıkapsam : 0.25mm veya 0.90mm çaplı fibergerekli araçları : fiber optik kesici, Miller Tong, kaplama stripper, alkol, pamuk vbmiktar : 1 kutu / 5  resim   RENK BILGISI 1...

Ücretsiz kargo 10 mW Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı ve Fiber Optik Güç Ölçer (-70dBm ~ + 6dBm) Fiber Optik Güç

₺ 39.90

özellikleri : kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonudoğrusal (m W) ve doğrusal olmayan indeksi (d Bm) aynı anda görüntülenenbenzersiz FC / SC / ST jenerik arayüzü, karmaşık dönüşüm olmadanİsteğe bağlı otomatik kapanma fonksiyonuİsteğe bağlı on / off arka ekrangenel bakış : AUA10 MWgörsel Hata noktaları 650nm yarıiletken lazer kullanarak cihazı yayan kırmızı ışık yayarlar, istikrarlı, ve optik arayüz içine bağlanmış olduğunu modlu ve tek modlu optik fiber, fiber optik arıza algılama fonksiyonu...

Tüm-IN-ONE KELUSHI FTTH Fiber optik güç ölçer-70 + 10dBm ve 1 mw 5 km Fiber optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu

₺ 24.00

ürün Tanıtımı : son ışık güç metre kırmızı ışık kaynağı Test kesinlik, ince işçilik, taşıması kolay, tamamen optik güç ölçer ve kırmızı kalem 2 ürünler yerine bu fiyat 10 kilometre kırmızı ışık kaynağı ile donatılmıştır.işık güç kırmızı ışık kaynağı bir makine fonksiyonu : ölçebilirsiniz 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm ve diğer 7 dalga boyu optik mutlak güç, test aralığı : 70d Bm ~ + 10d Bm; 10 MW kırmızı ışık kaynağı mesafeyi ölçebilirsiniz yaklaşık 10 kilometre, tamamen yerine optik güç ölçer ve kırmızı kalem 2 ADETürünleri...

10/100/1000Mpb Fiber Optik Media Converter Multimode Dubleks Fiber çekirdek SC Bağlayıcı

₺ 58.99

10 / 100 / 1000 Mbps / Gigabite Fiber Optik Media Converter Multimode Dubleks Fiber çekirdek Dalga Boyunun 850nm 550 Metre SC konnektörüne RJ45 Amerikan standart Güç Dahil miktar : 1 parça Çin post air Tarafından ücretsiz Kargo worldwide 10 / 100 / 1000 M Automüzakere, Multimode Dubleks Fiber, dalgaboyu : 850nm, İletim mesafesi : 550 metre, bir SC konnektör ve UTP RJ45 port, ve AmerikanStandart Güç. 10 / 100 / 1000 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 / 1000 BaseTX ve iki farklı ağ segmentleri 1000 BaseFX...

1 Pair GLC-BX-D, GLC-BX-U 1310/1550 1.25G 10 km WDM BIDI SFP Alıcı-verici modülü

₺ 39.99

1 çift GLCBXD, GLCBXU 1310 / 1550 1.25 G 10 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10orignal bir ' ın fiyatları %20%  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

Düşük ekleme kaybı olmadan çift aşamalı 1550nm fiber optik İzolatör Bağlayıcı Fiber Amplifikatör için/CATV fiber optik ağ

₺ 174.00

düşük ekleme kaybı olmadan çift aşamalı 1550nm fiber optik İzolatör Bağlayıcı özellikler düşük ekleme kaybı izolasyon ters kaybı yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Polarizasyon bağımlı kaybı düşük polarizasyon mod dağılma uygulama Fiber Amplifikatör CATV fiber optik ağ Fiber Optik Bağlantı telekomünikasyon şartname parametreler birim tek Sahne çift Sahne prim bir Sınıf prim bir Sınıf merkez Dalgaboyu nm 1310 / 1550 çalışma Dalgaboyu Aralığı nm λ±15 λ±20 Typ...

Kapalı Zırhlı 20 Metre FC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Simplex, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, FC

₺ 29.99

Fiber patch kablo kablo, fc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

25 metre fc/pc-st/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simpleks, fiber optik patch kablosu kablo, fc st

₺ 16.00

Fiber patch kablo kablo, fc / pcst / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 25 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Fiber optik Patch Kablosu Kablo, SC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, SC FC 100 Metre

₺ 69.99

Fiber patch kablo kablo, sc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 100 metre  Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.  Teknik özellikleri :     parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Tüm-IN-ONE Fiber optik güç ölçer-70 + 10dBm ve 10 mw 10 km Fiber Optik Kablo test cihazı Görsel Hata Bulucu

34.90 -7 % ₺ 32.46

kalibrasyon Dalga Boyu (nm) : 800 ~ 1700 dedektör tipi : In Ga As ölçüm Aralığı (d Bm) : 70, + 10 belirsizlik (d B) : + 0.2 (5%) doğrusallık (d B) : 0.01 ekran çözünürlüğü (d B) : 0.03 frekans KIMLIK Hz : 270 330 1 K 2 K dalga KIMLIĞI nm : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1550 / 1625 tarih Depolama Kapasitesi : 1000 konnektör : FC / SC / ST Değiştirilebilir alkalin pil : Alkalin Pil (olmadan) güç Adaptörü (V) : 8.4 pil Çalışma süresi (h) : 240 arka ışık olmadan çalışma Sıcaklığı (o C) : 10 (o C) + 60 depolama Sıcaklığı (o C) : 25 (o C) + 70 boyut (mm) : 172*82*33 ağırlık (g) : 310 b)...

AUA toptan fiyat 10 mw Kırmızı Lazer Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı LC/SC/FC/ST Konnektör kablo Lazer Fiber Optik Test Cihazı 10 KM

₺ 15.28

1 Özellikleri : MQW LD optik kaynakçalışma modu : CW ve GLINTFC, SC, ST, LC Genel arayüzuzun muayene mesafesürekli güç çıkışı2 Fonksiyon : fiber arıza bulun, kırık gibi ve virajbaşarısızlık muayene OTDR kör bölge içindeFiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanımamekanik geçiş noktası optimizasyonu3 Uygulama : telekom, CATV projesiPDS inşaat ve bakımoptik bileşen imalatı ve araştırmadiğer elyaf projesi4 Özellikler : dalgaboyu : 650nmçıkış Gücü : 10 mwConnecter : genel 2.5mm connecter (mevcut arayüzü SC / FC / ST)FCLC fiber adaptörü mevcut arayüzü LCfrekans : 1 Hzgüç : AA 1.5 Vçalışma Sıcaklığı : 10 ila + 45aralığı : 10 Kmürün pili içermiyor tüp.paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu1x FCLC Fiber adaptörü1x Görsel hata bulucu çantapohto gösterisi : beri uluslararası hava izin vermez saç yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!

10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 4 CH * SC 1 CH * RJ45 Netlink Dönüştürücü 1 CH * SC 1 CH * RJ45 Fiber Optik Alıcı-verici 1 Çift

₺ 75.88

   1 Pair 10 / 100 Mbps Fiber Optik Ethernet Media Converter Tek Modu çift Fiber ile 1 RJ45 4 SC Liman ve 1 RJ45 1 SC 10 / 100 Mbps Tek Fiber Medya Dönüştürücü kolay ve ekonomik bir çözüm sağlamak bir bakır tabanlı ağ yükseltme için fiber optik sinyal uzatmak için ulaşmak...

1.25G SFP Çift Yönlü Telsiz, 1310nm TX/RX 1550nm, SC 40 km, Dijital Teşhis İzleme ile, 0C ~ + 70C

₺ 60.00

1.25 G SFP Çift Yönlü Telsiz, 1310nm TX / RX 1550nm, SC 40 km, Dijital Teşhis İzleme ile, 0 C ~ + 70 C özellikler çift veri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operatio 40 km için transmissi C 1310nm DFB lazer ve PIN fotodetektör ompliant ile SFP MSA ve SFF8472 ile simplex SC dijital Teşhis İzleme İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon Ro HS ile uyumlu SONET OC24LRile uyumlu + 3.3 V tek güç kaynağı çalışma vaka sıcaklığı aralığı o 0 C için + 70 C (Ticari) veya40 C + 85 C (Endüstriyel) uygulamalar Gigabit Ethernet Fiber Kanal geçiş Anahtarı arayüzü anahtarlamalı arka panel uygulamaları yönlendirici / Sunucu arayüzü diğer optik iletim sistemleri açıklama SFPBIDI alıcıvericiler, yüksek performanslı, maliyetli modülleri destekleyen çift veri hızı 1.25 Gbps / 1.0625 Gbps ve 40 km iletim mesafesi ile SMF. alıcıverici üç bölümden oluşur : bir DFB lazer verici, entegre PIN fotodiyot ile bir transempedans preamplifier (TIA) ve MCU kontrol ünitesi...

Orijinal ambalaj sfp-ge-l

₺ 334.45

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Fiber Optik Kablo Araçları Kiti ile Optik Güç Ölçer Görsel hata Bulucu Kalem 5 km ve Fiber Cleaver FC-6S ve Optik Strippers

₺ 77.50

  Fiber Optik Kablo Araçları ile Optik Güç Ölçer Görsel Hata Bulucu Kalem 5 km ve Fiber Cleaver FC6 S ve Optik Strippers  paket Içerir : optik Güç Ölçer70 ~ + 10d Bm ile FC SC Konektörü x1 FC6 S Fiber Optik Cleaver x1görsel Hata Bulucu Kalem 1 mw x1 CFS2 Fiber Optik Stripper x1 FTTH Bırak Kablo Soyma x1mavi Lif ayrışması Kılavuz Çubuğu x1 Fiber Optik Alet Kiti Taşıma Çantası x1not : Piller dahil değildir nakliye sırasında emniyet nedenle. 

Boletines

İlk abone olun ve en iyi teklif ve satış seçeneklerini elde edin. Hiçbir zaman spam göndermiyoruz. En iyi fiyatlar ve mükemmel bir seçim.