• Yeni Kız
2 adet/grup RS422 Fiber Optik Modem Tekli SC 20 km için rs422, ethernet fiber dönüştürücü

2 adet/grup RS422 Fiber Optik Modem Tekli SC 20 km için rs422, ethernet fiber dönüştürücü

Müşteri değerlemesi:
₺ 40.99

Ürün figürü
Stokta

ürün Genel Bakış seri optik alıcı-verici optik veri alıcı-verici olarak da bilinir. seri optik alıcı-verici (optik veri alıcı-verici) sinyali iletmek RS232 yardımcı olabilir, RS422 tarafından bir fiber optik sinyal veya RS485 sinyal dönüştürerek içine optik sinyal, ve optik arayüz bir FC olduğunu vida arayüzü, eşzamanlı destek 2-channel RS-485 veri veya 1-channel RS-422 veri, sıfır-gecikme otomatik yönlendirme için, asenkron iletim, ve noktadan noktaya çoklu uygulama. RS-485/optik fiber ile 422 arayüzü dönüştürülür, ve maksimum iletişim hızı > 500 Kbps. arayüz 1500 W dalgalanma koruması ve 15 KV elektrostatik koruma sağlar. seri optik alıcı-verici genellikle kullanılan çiftleri, optik fiber ile uzun mesafe iletim için kullanılan seri veri. bu böyle yaygın uygulanan sistemleri gibi endüstriyel otomatik kontrol, erişim kontrolü, tüm amaçlı kart ve otopark, vb.
ürün Özellikleri * aynı anda destek 2-channel RS-485 veri veya 1-channel RS-422 veri * Kendinden adapte mono/çok modlu optik lifler * sıfır-gecikme otomatik yönlendirme * asenkron iletim, nokta-çok uygulama, ve RS-485/422 arayüzü dönüşüm ile optik fiber * maksimum iletişim hızı > 500 Kbps * Fiber optik Arayüz : FC Vida Bankası * arayüz 1500 W dalgalanma koruma sağlar ve 15 KV elektrostatik koruma * Çok modu iletişim ulaşır 2 kilometre, ve mono-modu 20-120 kilometre ulaşır * Uygulama kapsamı : böyle sistemleri gibi endüstriyel otomatik kontrol, erişim kontrolü, tüm amaçlı kart ve park lot, vb. iletişim Göstergeleri * standart : EIA karşılamak RS-485 ve RS-422 standartları * RS-485 sinyali A +, B-, GND * RS-422 sinyal R +, R-, T +, T-, GND * Fiber optik Sinyal : IN, OUT * çalışma Modu : asenkron çalışma ve noktadan-noktaya * yön Kontrolü : otomatik veri yön kontrolü teknolojisi otomatik olarak ayırt ve kontrol veri için kullanılır aktarım yönü * Baud Hızı : 0-500 Kbps, otomatik sinyal oranı algılama * optik Fiber Dalgaboyu : 1310nm/1550nm * elektrik Arayüzü Iletim Aralığı : RS-485/422/232 arayüzü 1000 metre * optik Arayüz İletim Aralığı : çok modlu 2 kilometre, mono-modu 20-120 kilometre * arayüz Koruması : 600 W dalgalanma koruması, 1500 V elektrostatik koruma * yük Kapasitesi : RS-485/422 arayüzü 32 düğümleri destekler (128 düğümleri özelleştirilebilir vardır) * elektrik Arayüz Tipi : 5-bit blok terminali genel Göstergeler
* giriş Gücü : AC220 V ~ 12 V1 A DC güç girişi * ürün Boyutu : 9.

Ürün verisi

Model Numarası:
JYT-RS422
Marka Adı:
jyttek
Fiber optical port :
Sc Type
Data Control Port:
RS422
Fiber transmission distance:
20KM
Maximum communication rate:
>500Kbps
Load Capacity:
RS-422 interface supports 32 nodes
Working environment:
-25 to 70 degree
Power:
12V1A

Kategorideki diğer ürünler

10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 4 CH * SC 1 CH * RJ45 Netlink Dönüştürücü 1 CH * SC 1 CH * RJ45 Fiber Optik Alıcı-verici 1 Çift

₺ 75.88

   1 Pair 10 / 100 Mbps Fiber Optik Ethernet Media Converter Tek Modu çift Fiber ile 1 RJ45 4 SC Liman ve 1 RJ45 1 SC 10 / 100 Mbps Tek Fiber Medya Dönüştürücü kolay ve ekonomik bir çözüm sağlamak bir bakır tabanlı ağ yükseltme için fiber optik sinyal uzatmak için ulaşmak...

25 metre fc/pc-st/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simpleks, fiber optik patch kablosu kablo, fc st

₺ 16.00

Fiber patch kablo kablo, fc / pcst / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 25 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Düşük ekleme kaybı olmadan çift aşamalı 1550nm fiber optik İzolatör Bağlayıcı Fiber Amplifikatör için/CATV fiber optik ağ

₺ 174.00

düşük ekleme kaybı olmadan çift aşamalı 1550nm fiber optik İzolatör Bağlayıcı özellikler düşük ekleme kaybı izolasyon ters kaybı yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Polarizasyon bağımlı kaybı düşük polarizasyon mod dağılma uygulama Fiber Amplifikatör CATV fiber optik ağ Fiber Optik Bağlantı telekomünikasyon şartname parametreler birim tek Sahne çift Sahne prim bir Sınıf prim bir Sınıf merkez Dalgaboyu nm 1310 / 1550 çalışma Dalgaboyu Aralığı nm λ±15 λ±20 Typ...

5 adet 12 dB SC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

₺ 21.00

12 d B SC / APC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir.biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı zayıflama seviyesi, 1d B gelen 30d B için. anahtar Özellikleri dalgaboyu Bağımsız dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı özellikler öğe SM : MMçalışma Dalgaboyu1310nm, 1550nm850nm, 1300nmgeri dönüş kaybı≥60d Bzayıflama Doğruluk+ / 0.5d B (10d B için 1 için) + / 1.0d B (30d B için 11 için)polarizasyon Bağımlı Kaybı≤0...

FTTH Kablo Tester Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer KPM-25M OPM-70 ~ + 10dBm, FC/ST Konnektörleri isteğe bağlıdır

₺ 38.50

FTTH Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı70d Bm için YediDalgaboyu + 10 SC Için CATV Testi FC Konektörü isteğe bağlıdır ürün AçıklamasıKPM25 el optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra...

Ücretsiz kargo 10 mW Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı ve Fiber Optik Güç Ölçer (-70dBm ~ + 6dBm) Fiber Optik Güç

₺ 39.90

özellikleri : kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonudoğrusal (m W) ve doğrusal olmayan indeksi (d Bm) aynı anda görüntülenenbenzersiz FC / SC / ST jenerik arayüzü, karmaşık dönüşüm olmadanİsteğe bağlı otomatik kapanma fonksiyonuİsteğe bağlı on / off arka ekrangenel bakış : AUA10 MWgörsel Hata noktaları 650nm yarıiletken lazer kullanarak cihazı yayan kırmızı ışık yayarlar, istikrarlı, ve optik arayüz içine bağlanmış olduğunu modlu ve tek modlu optik fiber, fiber optik arıza algılama fonksiyonu...

Tüm-IN-ONE Fiber optik güç ölçer-70 + 10dBm ve 10 mw 10 km Fiber Optik Kablo test cihazı Görsel Hata Bulucu

34.90 -7 % ₺ 32.46

kalibrasyon Dalga Boyu (nm) : 800 ~ 1700 dedektör tipi : In Ga As ölçüm Aralığı (d Bm) : 70, + 10 belirsizlik (d B) : + 0.2 (5%) doğrusallık (d B) : 0.01 ekran çözünürlüğü (d B) : 0.03 frekans KIMLIK Hz : 270 330 1 K 2 K dalga KIMLIĞI nm : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1550 / 1625 tarih Depolama Kapasitesi : 1000 konnektör : FC / SC / ST Değiştirilebilir alkalin pil : Alkalin Pil (olmadan) güç Adaptörü (V) : 8.4 pil Çalışma süresi (h) : 240 arka ışık olmadan çalışma Sıcaklığı (o C) : 10 (o C) + 60 depolama Sıcaklığı (o C) : 25 (o C) + 70 boyut (mm) : 172*82*33 ağırlık (g) : 310 b)...

Kapalı Zırhlı 20 Metre FC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Simplex, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, FC

₺ 29.99

Fiber patch kablo kablo, fc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

1 ADET Orijinal Miller FTS Fiber Tampon Tüp Stripper FTS Fiber Optik Sıyırma Aracı

₺ 17.00

1 ADET Orijinal Miller FTS Fiber Tampon Tüp Stripper FTS Fiber Optik Sıyırma Aracı hassas bir adım tampon tüp golcüyü benzersiz tasarım kolayca puanları tampon tüp 1.6mm 6.0mm için gelen boyutları, giderilmesi birden araçları fabrika hiçbir zamanında gerektirir sertleştirilmiş karbon çelik bıçak sabit bıçak ayarı vücut güçlü esnek asetal polimer yapılmış abd'de yapılmış...

Fiber optik Patch Kablosu Kablo, SC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, SC FC 100 Metre

₺ 69.99

Fiber patch kablo kablo, sc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 100 metre  Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.  Teknik özellikleri :     parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Toptan LC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 3,5, 10,15, 20-25db/10 Adet

44.90 -5 % ₺ 42.66

sizin ilgi için teşekkürler! eğer acilen ihtiyacınız veya especial sipariş alışveriş sepeti sonra lütfen bize ulaşın YA DA bize Masaj, biz on line her zaman vardır!   biz DHL tarafından nakliye sağlayabilir, EMS, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, TOLL, ÖZEL LINEYW, RHAVA, ARAMEX quickly. mevcutÜCRETSIZ ÖRNEK!! Fiber Optik Zayıflatıcı uygulamaların geniş bir yelpazede kullanılmaktadır ve nerede neredeyse herhangi bir gereksinimi tatmin edebilir bir azalma güç gereklidir.biz çeşitli kaynağı fiber zayıflatıcılar, LC dahil, SC, ve ST, FC, ve Değişken fiber optik zayıflatıcı. özellikleri : sabit Zayıflatıcı (Sabit Tip FC, SC, ST, LC) kadın için erkek tipi (FC, SC, ST, LC) InLine Zayıflatıcı (Sigortalı ve Fiber Süveter Tipi) yüksek Geri Dönüş Kaybı (InLine ve Yüksek RL Tipi) kesin ve Kararlı Zayıflama (Değişken Tipi) uygulama : test ekipmanları Fiber optik CATV Fiber optik sensör Fiber optik telekomünikasyon sistemi   şartname :  öğeparametre Modelsabit, kadın & Erkek, Inline, değişkençalışma Dalgaboyu SM : 1310 / 1550nm MM : 850 / 1300nmzayıflama Aralığı1 ~ 30d Bgeri dönüş KaybıPC : ≥50d B UPC : ≥55d B APC : ≥60dbzayıflama Tolerans≤ + / 0.5 (110d B) veya ≤ + / 1.0 (1130d B)maksimum Optik Giriş Gücü1000 m Wpolarizasyon Bağımlı Kaybı≤0...

Swift CI-01 CI-03 için yüksek hassasiyetli FIber Optik Cleaver Bıçak Swift Fusion Splicer CI-01 optik cleaver Kesici Ücretsiz kargo

₺ 10.25

Swift CI01 CI03 için yüksek hassasiyetli FIber Optik Cleaver Bıçak Swift Fusion Splicer CI01 optik cleaver Kesici Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Cleaver için Blade CI01 CI031 CI01 / 03 Fiber optik Cleaver2...

AUA toptan fiyat 10 mw Kırmızı Lazer Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı LC/SC/FC/ST Konnektör kablo Lazer Fiber Optik Test Cihazı 10 KM

₺ 15.28

1 Özellikleri : MQW LD optik kaynakçalışma modu : CW ve GLINTFC, SC, ST, LC Genel arayüzuzun muayene mesafesürekli güç çıkışı2 Fonksiyon : fiber arıza bulun, kırık gibi ve virajbaşarısızlık muayene OTDR kör bölge içindeFiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanımamekanik geçiş noktası optimizasyonu3 Uygulama : telekom, CATV projesiPDS inşaat ve bakımoptik bileşen imalatı ve araştırmadiğer elyaf projesi4 Özellikler : dalgaboyu : 650nmçıkış Gücü : 10 mwConnecter : genel 2.5mm connecter (mevcut arayüzü SC / FC / ST)FCLC fiber adaptörü mevcut arayüzü LCfrekans : 1 Hzgüç : AA 1.5 Vçalışma Sıcaklığı : 10 ila + 45aralığı : 10 Kmürün pili içermiyor tüp.paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu1x FCLC Fiber adaptörü1x Görsel hata bulucu çantapohto gösterisi : beri uluslararası hava izin vermez saç yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!

Cisco Uyumlu için GLC-BX-U40 GLC-BX-D40, 1310/1550nm 1.25G 40 km WDM BIDI SFP Alıcı-verici modülü

₺ 59.99

Cisco için Uyumlu, 1 Çift 1310 / 1550nm 1.25 G 40 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10orignal bir ' ın fiyatları %20% ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

2 adet PLC 1x8, ABS 9 port ile FC/UPC ve 1.0 m uzunluğu 2.0mm gevşek tüp

₺ 26.80

özellikleri : düşük ekleme kaybıyüksek geri dönüş kaybıiyi tekdüzelikçeşitli bölünmüş oranısigortalı fiber splitterdüşük PDLçevre istikrarlıuygulamalar : yüksek hızlı iletişim sistemleri Fiber enstrümantasyonsistemi ve sinyal izleme CATV Sistemleri & Fiber Sensörleryerel Alan Ağıparametreler : tipi1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 64çalışma Dalgaboyu (nm)1260 ~ 1650lif tipi G652, G655, G657 veya özelleştirilmişekleme Kaybı (d B)4.07.310.513.716.921.0dönüş Kaybı (d B) (S / P)50 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 55polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B)0.20.20.30.30.30.4yönelme (d B)555555555555dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B)0.30.30.30.50.50.5· sıcaklık Kararlılığı(40 ~ 85 ° C) (d B)0.50.50.50.50.50.5çalışma Sıcaklığı (° C)40 ~ 85depolama Sıcaklığı (° C)40 ~ 85yerleştirilmesi ile connnector 0.2d B...

Boletines

İlk abone olun ve en iyi teklif ve satış seçeneklerini elde edin. Hiçbir zaman spam göndermiyoruz. En iyi fiyatlar ve mükemmel bir seçim.