• Yeni Kız
Ücretsiz kargo YENI Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Fusion Splicer Elektrotlar için Elektrotlar

Ücretsiz kargo YENI Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Fusion Splicer Elektrotlar için Elektrotlar

Müşteri değerlemesi:
₺ 15.00

Ürün figürü
Stokta

Furukawa S966 S122 A S122 C S122 M4 Fusion Splicer için YENI Elektrotlar Elektrotlar

Ürün verisi

Marka Adı:
Joinwit

Kategorideki diğer ürünler

Tüm-IN-ONE Fiber optik güç ölçer-70 + 10dBm ve 10 mw 10 km Fiber Optik Kablo test cihazı Görsel Hata Bulucu

34.90 -7 % ₺ 32.46

kalibrasyon Dalga Boyu (nm) : 800 ~ 1700 dedektör tipi : In Ga As ölçüm Aralığı (d Bm) : 70, + 10 belirsizlik (d B) : + 0.2 (5%) doğrusallık (d B) : 0.01 ekran çözünürlüğü (d B) : 0.03 frekans KIMLIK Hz : 270 330 1 K 2 K dalga KIMLIĞI nm : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1550 / 1625 tarih Depolama Kapasitesi : 1000 konnektör : FC / SC / ST Değiştirilebilir alkalin pil : Alkalin Pil (olmadan) güç Adaptörü (V) : 8.4 pil Çalışma süresi (h) : 240 arka ışık olmadan çalışma Sıcaklığı (o C) : 10 (o C) + 60 depolama Sıcaklığı (o C) : 25 (o C) + 70 boyut (mm) : 172*82*33 ağırlık (g) : 310 b)...

Ücretsiz kargo 10 mW Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı ve Fiber Optik Güç Ölçer (-70dBm ~ + 6dBm) Fiber Optik Güç

₺ 39.90

özellikleri : kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonudoğrusal (m W) ve doğrusal olmayan indeksi (d Bm) aynı anda görüntülenenbenzersiz FC / SC / ST jenerik arayüzü, karmaşık dönüşüm olmadanİsteğe bağlı otomatik kapanma fonksiyonuİsteğe bağlı on / off arka ekrangenel bakış : AUA10 MWgörsel Hata noktaları 650nm yarıiletken lazer kullanarak cihazı yayan kırmızı ışık yayarlar, istikrarlı, ve optik arayüz içine bağlanmış olduğunu modlu ve tek modlu optik fiber, fiber optik arıza algılama fonksiyonu...

5 adet 12 dB SC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

₺ 21.00

12 d B SC / APC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir.biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı zayıflama seviyesi, 1d B gelen 30d B için. anahtar Özellikleri dalgaboyu Bağımsız dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı özellikler öğe SM : MMçalışma Dalgaboyu1310nm, 1550nm850nm, 1300nmgeri dönüş kaybı≥60d Bzayıflama Doğruluk+ / 0.5d B (10d B için 1 için) + / 1.0d B (30d B için 11 için)polarizasyon Bağımlı Kaybı≤0...

10 1 FC-6S Fiber ile Fiber Optik FTTH Tool Kit Içinde Cleaver-50 ~ + 26dBm Optik Güç Metre 5 km Görsel Hata Bulucu Hava Üfleyen

₺ 85.21

10 1 fiber optik FTTH araç kiti fc6s fiber cleaver 50~+26dbm optik güç metre 5km görsel hata bulucu hava üfleyici        Optik güç metre vhp12b 50~+26dbmözellikleri Küçük boyutu, basit düğme operasyonugüç ve ekleme kaybı ölçümürahat lcd ekran ve arka lcd ekran gece çalışmayı desteklergüç ölçümleri dbm veya mw ve ekleme kaybı db Düşük pil tüketimi, fazla 120 saat sürekli çalışma zamanıüç 1.5v AAA alkalin pil Otomatik fonksiyonu kapalı l kalibrasyon fonksiyonu      1 x 10m W görsel hata bulucuözellikleri2.5mm evrensel konnektörü, için 1.25mm bağlantı, fc( erkek) lc( kadın) dönüştürücü sağlanabilir istekleri.ya çalışır cw veya darbelisabit çıkış gücüdüşük pil uyarısıUzun pil ömrü( 60 saat) Crash geçirmez ve toz dayanıklı tasarım lazer kafasılazer durumda zemin tasarım önler ESD hasarayanma test t ensur güvenilirliğini Taşınabilir ve sağlam, kullanımı kolay Garanti ce standartlarına içerir ems, emi, rohs    Fiber cleaver fc6skompakt tasarımyüksek güvenilirlikiyi yarma performansmaksimum 12 fiber ülke36,000 çatlatma başına bla      önemli : brezilya müşteriler bırakın cpf veya CNPJ sonra sayısı sipariş.1...

Cisco Uyumlu için GLC-BX-U40 GLC-BX-D40, 1310/1550nm 1.25G 40 km WDM BIDI SFP Alıcı-verici modülü

₺ 59.99

Cisco için Uyumlu, 1 Çift 1310 / 1550nm 1.25 G 40 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10orignal bir ' ın fiyatları %20% ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

Mini 16 V Fiber Optik Dijital Video Dönüştürücü 16 Channels (Verici/Çoklayıcı) Dijital Fiber Optik Video Dönüştürücü

₺ 289.99

  MINI16 V Fiber Optik Dijital Video Dönüştürücü 16 Channels (Verici / Çoklayıcı) Dijital Fiber Optik Video Dönüştürücü miktar : 1 pair ürün Açıklaması Ürün sağlar ile müşteri için en maliyetetkin bir çözüm ile iletim 1 kanal sıkıştırılmamış dijital video ve RS485 veri üzerinde tek tek lif kablo...

Fiber Optik Kablo Araçları Kiti ile Optik Güç Ölçer Görsel hata Bulucu Kalem 5 km ve Fiber Cleaver FC-6S ve Optik Strippers

₺ 77.50

  Fiber Optik Kablo Araçları ile Optik Güç Ölçer Görsel Hata Bulucu Kalem 5 km ve Fiber Cleaver FC6 S ve Optik Strippers  paket Içerir : optik Güç Ölçer70 ~ + 10d Bm ile FC SC Konektörü x1 FC6 S Fiber Optik Cleaver x1görsel Hata Bulucu Kalem 1 mw x1 CFS2 Fiber Optik Stripper x1 FTTH Bırak Kablo Soyma x1mavi Lif ayrışması Kılavuz Çubuğu x1 Fiber Optik Alet Kiti Taşıma Çantası x1not : Piller dahil değildir nakliye sırasında emniyet nedenle. 

10 adet/grup için Uyumlu Cisco SFP + SFP + Doğrudan Pasif Bakır Kablo 10 GBASE SFP + Kabloları Takın 0.2 metre

₺ 200.00

10 adet / grup SFP + SFP + Doğrudan Pasif Bakır Kablo Takın10 GBASE SFP + Cisco SFPH10 GBCU0.2 M Kabloları 0.2 metre için Uyumluyeni Satmak10 G SFP + SFP + 0.2 m Doğrudan Kablo Takın10 GBASE SFP + Kablolar Pasif Fiber Bakır Kablomiktar : 10 adet / grupÇin Post air Tarafından ücretsiz Kargouyumlu Optik Anahtarı Markalar : 10 G SFP + SFP + Doğrudan Kablo Takınçok kısa mesafeler için uygundur ve teklif son derece maliyetetkili yolu genelinde rafları içinde ve bağlamak için komşu raflar...

Orijinal ambalaj sfp-ge-l

₺ 334.45

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

1 ADET Orijinal Miller FTS Fiber Tampon Tüp Stripper FTS Fiber Optik Sıyırma Aracı

₺ 17.00

1 ADET Orijinal Miller FTS Fiber Tampon Tüp Stripper FTS Fiber Optik Sıyırma Aracı hassas bir adım tampon tüp golcüyü benzersiz tasarım kolayca puanları tampon tüp 1.6mm 6.0mm için gelen boyutları, giderilmesi birden araçları fabrika hiçbir zamanında gerektirir sertleştirilmiş karbon çelik bıçak sabit bıçak ayarı vücut güçlü esnek asetal polimer yapılmış abd'de yapılmış...

2 adet/grup RS422 Fiber Optik Modem Tekli SC 20 km için rs422, ethernet fiber dönüştürücü

₺ 40.99

ürün Genel Bakış seri optik alıcıverici optik veri alıcıverici olarak da bilinir seri optik alıcıverici (optik veri alıcıverici) sinyali iletmek RS232 yardımcı olabilir, RS422 tarafından bir fiber optik sinyal veya RS485 sinyal dönüştürerek içine optik sinyal, ve optik arayüz bir FC olduğunu vida arayüzü, eşzamanlı destek 2channel RS485 veri veya 1channel RS422 veri, sıfırgecikme otomatik yönlendirme için, asenkron iletim, ve noktadan noktaya çoklu uygulama...

Ücretsiz kargo! 10GBSE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM, Huawei ile uyumlu

435.30 -10 % ₺ 391.77

10 G 1550nm 80 km çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM fonksiyonu, 100% Compatabile ve fonksiyonel Huawei sistemi ÜRÜN ÖZELLIKLERI çalışma veri hızı kadar 10.3 Gbps 1550 nm EML verici ve APD alıcı ortalama Çıkış Gücü : 0 ~ 5d Bm alıcı Hassasiyeti : 24d Bm mesafe SMF üzerinde 80 km kadar tek 3.3 V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüz dubleks LC Konnektörü Arabirim, sıcak Takılabilir MSA SFP + Şartname ile uyumlu SFF8431 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASEZR / ZW güç Dağılımı < 1.5 W dahili Dijital Teşhis Fonksiyonu çalışma Vaka Sıcaklığı Standart : 0 ° c ile + 70 ° C EML verici ve APD alıcı UYGULAMALAR 10 GBASEZR / ZW 8 G / 10 G Fiber Kanal diğer Optik Bağlantı STANDART SFF8431 ve SFF8432 için uyumlu SFF8472 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASEZR ve 10 GBASEZW ile uyumlu IEC 608251 ile uyumlu Sınıf 1 lazer göz güvenli Ro HS Uyumlu ÜRÜN AÇıKLAMASı SFP + ZR 1550nm vericiler olduğunu soğutmalı EML lazer ve APD fotoğrafdedektörü alıcı tabanlı 10 Gigabit SFP + telsiz, hangi iletmek için tasarlanmıştır ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için link uzunluk kadar 80km...

AUA toptan fiyat 10 mw Kırmızı Lazer Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı LC/SC/FC/ST Konnektör kablo Lazer Fiber Optik Test Cihazı 10 KM

₺ 15.28

1 Özellikleri : MQW LD optik kaynakçalışma modu : CW ve GLINTFC, SC, ST, LC Genel arayüzuzun muayene mesafesürekli güç çıkışı2 Fonksiyon : fiber arıza bulun, kırık gibi ve virajbaşarısızlık muayene OTDR kör bölge içindeFiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanımamekanik geçiş noktası optimizasyonu3 Uygulama : telekom, CATV projesiPDS inşaat ve bakımoptik bileşen imalatı ve araştırmadiğer elyaf projesi4 Özellikler : dalgaboyu : 650nmçıkış Gücü : 10 mwConnecter : genel 2.5mm connecter (mevcut arayüzü SC / FC / ST)FCLC fiber adaptörü mevcut arayüzü LCfrekans : 1 Hzgüç : AA 1.5 Vçalışma Sıcaklığı : 10 ila + 45aralığı : 10 Kmürün pili içermiyor tüp.paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu1x FCLC Fiber adaptörü1x Görsel hata bulucu çantapohto gösterisi : beri uluslararası hava izin vermez saç yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!

FTTH Kablo Tester Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer KPM-25M OPM-70 ~ + 10dBm, FC/ST Konnektörleri isteğe bağlıdır

₺ 38.50

FTTH Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı70d Bm için YediDalgaboyu + 10 SC Için CATV Testi FC Konektörü isteğe bağlıdır ürün AçıklamasıKPM25 el optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra...

1 Pair GLC-BX-D, GLC-BX-U 1310/1550 1.25G 10 km WDM BIDI SFP Alıcı-verici modülü

₺ 39.99

1 çift GLCBXD, GLCBXU 1310 / 1550 1.25 G 10 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10orignal bir ' ın fiyatları %20%  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

DDM Ile ücretsiz Kargo Çift Fiber DFP 155 M 1550nm 80 KM SFP Modülü LC Optik Alıcı-verici

₺ 40.00

çift Fiber SFP DFP 80 KM 1550nm Transceiver With DDM ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 155 Mb / s veri bağlantıları l FP lazer verici ve PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 80 km kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l Dubleks LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Hızlı Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA)...

Swift CI-01 CI-03 için yüksek hassasiyetli FIber Optik Cleaver Bıçak Swift Fusion Splicer CI-01 optik cleaver Kesici Ücretsiz kargo

₺ 10.25

Swift CI01 CI03 için yüksek hassasiyetli FIber Optik Cleaver Bıçak Swift Fusion Splicer CI01 optik cleaver Kesici Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Cleaver için Blade CI01 CI031 CI01 / 03 Fiber optik Cleaver2...

Fiber optik patch kablosu kablo, sc/pc-st/pc, 3.0mm, tekli 9/125, dubleks sc st 15 metre

₺ 16.00

Fiber patch kablo kablo, sc / pcst / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 15 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Boletines

İlk abone olun ve en iyi teklif ve satış seçeneklerini elde edin. Hiçbir zaman spam göndermiyoruz. En iyi fiyatlar ve mükemmel bir seçim.